Sağlık sektöründe hizmet vermekte olan doktor ve kliniklerin kullanımına uygun en kaliteli şekilde hizmetlerini tanıtabilecekleri doktor sitesi ve klinik web sitelerini sizin için tasarlıyoruz. Görselliğinin ön planda olduğu kadar müşterilerinizin ve hastalarınızın sizi ve kliniğizi en iyi şekilde tanıyacağı özelliklere sahip tasarımlar kullanmaya önem veriyoruz.

Doktor Sitesi Yaptırmak Hazırlamakta olduğumuz bu sitelerde klinik görselleriniz, doktor ve personelleriniz, hizmet alanlarınız, iletişim bilgileriniz ve yazılarınızı paylaşabileceğiniz sağlık köşelerinizi oluşturuyoruz. Google ve Yandex gibi lider arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı kolaylaştıracak olan SEO kurallarına uygun altyapımız ile yazdığınız yazılarınız kısa sürede Google’da yer alır ve çalışmalarınızla zirveye taşıyabilirsiniz.

Doktor Sitesi Ne Kadar Zamanda Kurulur?

Özel Doktor SitesiBelirli kurallara uygun olarak tasarlanan bu siteler müşterilerimizden toplanacak bilgiler sonrasında yaklaşık olarak bir hafta içinde yayına hazır hale gelmektedir. Domain ve Hosting alanında verdiğimiz hizmetler ile firmanıza uygun .com.tr domain alımında destekler vermekteyiz ve com.tr domain tercihlerinden domain tescillenmesi yaklaşık olarak 2 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreç Doktor Sitesi kurulumunu 2 gün geciktirmektedir.

 

Doktor Sitesi Yaptırma Fiyatları Ne Kadar?

Verilen hizmete göre değişmekte olan kurulum fiyatı ortalama 1.500 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Web sitesinde olması istenen özellikler ve ek hizmetler bu fiyat üzerinde değişiklik sağlamaktadır.

BeynSoft
zline

Would you like to share your thoughts?