Doktor Sitesi

En kısa sürede ve en düşük maliyetler ile sahip olabileceğiniz doktor sitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Web Sitesi Ne Kadara Yapılır?
Hesaplama tablosu ile ortalama web sitesi kurulum ücretini öğrenebilirsiniz. Fiyatlar isteklerinize ve ek özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen daha net fiyatlar için bizimle iletişim kurunuz!.


Bir kliniğiniz var veya Doktor musunuz? Dijital bilinirliğinizi arttırmak ve çevrenizdeki hastalara verdiğiniz hizmetleri daha kaliteli bir şekilde göstermek mi istiyorsunuz? Sizin için hizmetinize uygun ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak Doktor sitesi ve tanıtım introlarınızı en kaliteli şekilde hazırlayabiliriz.

Oluşturmuş olduğumuz web sitelerinde herhangi bir yazı sınırı bulunmamaktadır. Hosting limitinizin izin verdiği kadar görsel ve yazı ekleyebilirsiniz, yani binlerce yazı yayınlayabilirsiniz.

Evet, vermiş olduğumuz hizmet içerisinde kurumsal maillerinizin kurulumu ve en güvenli şekilde spam kutusuna düşmeden kulanabilmeniz için çalışmalar yapmaktayız.

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Adres: Gülabibey Mahallesi, Kubbeli Caddesi 15/147 Zafer Çarşısı Kat: 3 No: 147 Merkez/Çorum
Telefon: +90542 495 15 14
E-Posta: info@beynsoft.com
Konum:
Doktor Sitesi

Sağlık sektöründe hizmet vermekte olan doktor ve kliniklerin kullanımına uygun en kaliteli şekilde hizmetlerini tanıtabilecekleri doktor sitesi ve klinik web sitelerini sizin için tasarlıyoruz. Görselliğinin ön planda olduğu kadar müşterilerinizin ve hastalarınızın sizi ve kliniğizi en iyi şekilde tanıyacağı özelliklere sahip tasarımlar kullanmaya önem veriyoruz.

Doktor Sitesi Yaptırmak Hazırlamakta olduğumuz bu sitelerde klinik görselleriniz, doktor ve personelleriniz, hizmet alanlarınız, iletişim bilgileriniz ve yazılarınızı paylaşabileceğiniz sağlık köşelerinizi oluşturuyoruz. Google ve Yandex gibi lider arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı kolaylaştıracak olan SEO kurallarına uygun altyapımız ile yazdığınız yazılarınız kısa sürede Google’da yer alır ve çalışmalarınızla zirveye taşıyabilirsiniz.

Doktor Sitesi Ne Kadar Zamanda Kurulur?

Özel Doktor SitesiBelirli kurallara uygun olarak tasarlanan bu siteler müşterilerimizden toplanacak bilgiler sonrasında yaklaşık olarak bir hafta içinde yayına hazır hale gelmektedir. Domain ve Hosting alanında verdiğimiz hizmetler ile firmanıza uygun .com.tr domain alımında destekler vermekteyiz ve com.tr domain tercihlerinden domain tescillenmesi yaklaşık olarak 2 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreç Doktor Sitesi kurulumunu 2 gün geciktirmektedir.

 

Doktor Sitesi Yaptırma Fiyatları Ne Kadar?

Verilen hizmete göre değişmekte olan kurulum fiyatı ortalama 1.500 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Web sitesinde olması istenen özellikler ve ek hizmetler bu fiyat üzerinde değişiklik sağlamaktadır.

5/5 - (2 votes)

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.