WordPress Uzmanı

Milyonlarca web sitesinin temelini oluşturan ve her geçen gün geliştiricileri tarafından güncellenen Wordpress rakipleri tarafından bir çok alanda eleştirilmeye devam ediyor olsada en çok kullanılan ve gelişimi en kolay olan açık kaynak kodlu blog sistemi olmaya devam ediyor. Wordpress uzmanı ek çalışmaları ile bir çok sektöre dönüşebilen bu sistem sayesinde herkes çok daha başarılı web sitelerine çok daha uygun fiyatlar ile sahip olma imkanı bulabiliyor.

Harun Şamil Mert
Harun Şamil Mert
2022-12-01
Kesinlik Tavsiye Edebileceğim Karakterde İlgili Bir İnsan Yapılan Web Tasarım İşlerimizde Bizi Çok Memnun Bırakmıştır. İlginize Teşekkürler FURKAN BEY
Hakan Kılınç
Hakan Kılınç
2022-12-01
Oto cam firmamız için Web sitesi yaptırdık kısa sürede teslim ettiler ve çok ilgililer
Tour Book In Turkey
Tour Book In Turkey
2021-03-27
Aldıkları parayı sonuna kadar hakeden bir firma. Sitem ile alakalı problemleri bir bir çözdüler. Çok teşekkür ederim.
Süleyman Arsln
Süleyman Arsln
2021-01-13
Aklınızdakileri Anlayıp Sanal Ortama Yansıtabilen ,,, Doğru Çözüm Noktası ,,, Yıllardır Çalıştığımız Bir Firma Hiç Bir Zaman Emeğinden Fazlasını İstemeyip ,,, Başarı Odaklı Çalışan ,,Başarılarınız İçin İlk Adım ... Kalite Güven ve Başarı
Batın Bakırkalay
Batın Bakırkalay
2021-01-12
Temiz iş yaptılar. Tüm sorularıma yılmadan cevap verdikleri için 5 yıldızı hak ediyor. Teşekkürler
Burak Aydoğan
Burak Aydoğan
2021-01-10
Çorum'da Seo ve Web tasarım hizmeti veren şirketler arasında en iyilerinden birisiniz.
Kemal Bolat
Kemal Bolat
2020-12-31
Wordpress alanında oldukça bilgili ve tecrübeli bir arkadaş kısa sürede bir çok sorunu halletti beklentimin çok üstünde sonuçlar ile sitemizi düzenledi Çorum web tasarım olarak çok tecrübeli ve rakiplerine göre de çok daha uygun fiyat sundu.
Abdullah Yigit
Abdullah Yigit
2020-12-31
TÜRKİYENİN EN İYİ WEB TASARIM YAPAN YAZILIM ŞİRKETİ SAYIN BEYN SOFT YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN FURKAN TUNAHAN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM YAKLAŞIK 9 HABER SİTESİ YAPTI BİZE ANINDA SAAT KAÇ OLURSA OLSUN ANINDA HİZMET DESTEĞİ VERİYOR. 9 HABER SİTEMİZ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE YAYINDA MUHTEŞEM YAPMASINDAN DOLAYI SİTELERİMİZDEN DOLAYI SAYIN FURKAN TUNAHAN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR. RABBİM NAZARDAN KORUSUN. 2021 YILI BEYNSOFT YILI OLSUN.
Erhan Hızlı
Erhan Hızlı
2020-12-01
Full destek. Tam destek. En kısa zamanda en pratik çözümler. Beynsoft ailesine ve Furkan Tunahan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmaya başladığımızdan beri bütün projelerimizi en hızlı şekilde teslim etti. Piyasada ki rakiplerine göre çok uyguna çalışıyor. Aşağıya son projemiz olan Hastaneler için hazırladığımız Hastane otomasyonuna sahip web sitesinin görsellerini ekliyorum.

Web Sitesi Ne Kadara Yapılır?
Hesaplama tablosu ile ortalama web sitesi kurulum ücretini öğrenebilirsiniz. Fiyatlar isteklerinize ve ek özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen daha net fiyatlar için bizimle iletişim kurunuz!.


BeynSoft olarak web tasarım alanında bir çok projemizde WordPress tabanı kullanmaya özen gösteriyoruz ve SEO açısından geniş kapsamlı eklentileri bir çok müşterinin, kullanıcının kolaylıkla öğrenebileceği bir platform olduğu için ilgi görmesi bizi WordPress tercih etmemize öncelik veriyor. Bir çok kurumsal web sitesine WordPress Uzmanı olarak destek vermekteyiz ve sizin için bu çalışmaları yürütebiliriz.

WordPress sisteminde deneyimli, tecrübe sahibi olan, müşterilerin karşılaştığı sorun ve hatalara en kısa zamanda kalıcı çözümler sunan uzman kişilerdir. Bu özelliklere ek olarak WordPress tabanlı web sitelerinin oluşturulmasında, düzenlenmesi ve geliştirilmesinde özel hizmetler sunan uzmanlar WordPress web sitelerinin A’dan Z’ye bir çok alananında hizmet veren yetkinlikte kişilerdir.

WordPress tabanlı web sitelerinde oluşan hataları analiz ederek ve hız sorunlarını tespit ederek çözüme ulaştıran WP Uzmanı web sitesinin en hızlı şekilde açılmasını sağlayan düzenlemeleri yapmaktadır. Veritabanı optimizasyonundan görsellerin optimizesine kadar bir çok işlem yapılarak WordPress Optimizasyon hizmeti tamamlanmaktadır.

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Adres: Gülabibey Mahallesi, Kubbeli Caddesi 15/147 Zafer Çarşısı Kat: 3 No: 147 Merkez/Çorum
Telefon: +90542 495 15 14
E-Posta: info@beynsoft.com
Konum:

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress Uzmanı

WordPress Uzmanı Hangi Alanlarda Destek Vermektedir?

2021 WordPress uzmanlarıEsnek bir yapıya sahip olan bu sistem bir WP Uzmanı ile basit bir blogdan büyük bir E Ticaret sitesine dönüştürülebilir. Alanında en iyi olan markaların bloglarına baktığımızda WordPress görebileceğimiz gibi bir dönemler herkesin takip ettiği film ve dizi sitelerinin çoğu yine WordPress tabanlıydı. Kısaca bir WordPress Uzmanı, basit kod düzenlemelerinden tutun sıfırdan WordPress tema oluşturmaya kadar bir çok fonksiyonu bilen ve müşterilerinin isteklerini bilen, onları doğru şekilde yönlendiren kişiler olmalıdır ve WordPress alanında her alanda yetkinliğini kanıtlamış olmalıdır.

 

WordPress Site Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

Webmaste hizmetiBir çok kişi tarafından WordPress sitelerin bir süre sonra kasmalar ve yavaşlamalar yaşayacağını duyabilirsiniz. Bu kısmen doğdu, yanlış optimizasyon, çok fazla ve gereksiz eklenti, yanlış sunucu optimizasyonu gibi bir çok durum WordPress web sitelerini geri dönüşü imkansız bir yavaşlık ve kasılmaya sürüklemektedir. Bir WordPress uzmanı web sitesi kurulum aşamasındayken ilk yapması gerekenlerin başında ileride sorun yaratacak görsel ve veritabanı sorunlarına dikkat etmektir.

Sürekli eklenti deneyerek sorun çözmeye çalışmak WordPress uzmanlarının en çok yaptığı hatalar arasında yer almaktadır!.

WordPress Uzmanı Ücretleri Ne Kadar?

Wordpress WebmasterSüresine ve içeriğine göre farklılık gösteren bu hizmetlerin ücretleri kesin bir şekilde belirlemek imkansızdır. Genellikle Freelancer olarak çalışmakta olan WP Uzmanları yetkinliklerine göre fiyatlar vermektedirler. Sizin için ortalama optimizasyon ve genel olarak uzmanlardan istenen hizmetlerin fiyatlarından bahsedebiliriz.

WP Site optimizasyon hizmeti!.

WordPress PageSpeed optimizasyonu!.

Tema düzenleme özellikle ekleme hizmetleri!.

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.