Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz soruları sizin için cevapladık.
Sorular arasında aradığınız cevabı bulamadıysanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Mobil uyumlu modern web siteleri günümüzün olmazsa olmazı diyebiliriz. Özellikle kurumsal web siteleri e ticaret sitelerine göre çok daha uygun fiyatlar ile yaptırılabilmektedir. 

Eğer web sitesine ihtiyacınız varsa web sitesi yaptır sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve tekli istiyebilirsiniz.

Bir web siteniz var ama hizmet verdiğiniz sektörün aramalarında gözükmüyor musunuz? Web sitenizi çok ihmal etmiş olabilirsiniz. 

SEO web sitenizin canlı ve arama motorları tarafından daha aktif gözükmesini sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için SEO Paketleri yazımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerinizin sizi takip etmesi için onlara bir neden verin!. Kaliteli bilgiyi sunduğunuzda akıllarında yer edineceksiniz. Bu konuda size yardımcı olmak için hazırız.

Web siteniz hizmet verdiğiniz sektöre göre ve web siteniz için gerekli olan dökümanları iletme sürenize göre farklılık göstermektedir. 

Web sitenizin kurulumu için gerekli dökümanların gönderiminden sonra tahmini 24 ila 48 saat içerisinde web siteniz yayına aktif şekilde teslim edilecektir. 

BeynSoft olarak biz, zamanınız ve paranızın kıymetli olduğunu biliyoruz. Gereksiz süslenmiş cümleler ile yalanlar söylemiyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübe ile web sitenizin ihtiyaçlarını biliyoruz ve bu doğrultuda hazırlanmış olan sektörünüze özel şablonları kullanarak kısa zamanda en düşük maliyetler ile web sitenizi oluşturuyoruz. 

Yani kısaca, hazır şablonları firmanızın bilgileri ile özelleştiriyoruz ve zamandan tasarruf ediyoruz. Böylelikle aylar sürecek bir teslimat yerine 24 saat gibi bir sürede teslim edebiliyoruz ve sizde 10 katı fiyatlar ile karşılaşmıyorsunuz.

Bizi daha yakından tanıyın

Ekibimiz ve çözüm ortaklarımız!

Farklı alanlarda hizmet vermekte olan profesyonel ekibimiz ile tanışın. Sizde ekibimiz arasında yer almak istiyorsanız hemen şimdi başvuru yapabilirsiniz!.

Şimdi ara

Whatsapp

İnstagram