Amasya Web Tasarım

Harun Şamil Mert
Harun Şamil Mert
2022-12-01
Kesinlik Tavsiye Edebileceğim Karakterde İlgili Bir İnsan Yapılan Web Tasarım İşlerimizde Bizi Çok Memnun Bırakmıştır. İlginize Teşekkürler FURKAN BEY
Hakan Kılınç
Hakan Kılınç
2022-12-01
Oto cam firmamız için Web sitesi yaptırdık kısa sürede teslim ettiler ve çok ilgililer
Tour Book In Turkey
Tour Book In Turkey
2021-03-27
Aldıkları parayı sonuna kadar hakeden bir firma. Sitem ile alakalı problemleri bir bir çözdüler. Çok teşekkür ederim.
Süleyman Arsln
Süleyman Arsln
2021-01-13
Aklınızdakileri Anlayıp Sanal Ortama Yansıtabilen ,,, Doğru Çözüm Noktası ,,, Yıllardır Çalıştığımız Bir Firma Hiç Bir Zaman Emeğinden Fazlasını İstemeyip ,,, Başarı Odaklı Çalışan ,,Başarılarınız İçin İlk Adım ... Kalite Güven ve Başarı
Batın Bakırkalay
Batın Bakırkalay
2021-01-12
Temiz iş yaptılar. Tüm sorularıma yılmadan cevap verdikleri için 5 yıldızı hak ediyor. Teşekkürler
Burak Aydoğan
Burak Aydoğan
2021-01-10
Çorum'da Seo ve Web tasarım hizmeti veren şirketler arasında en iyilerinden birisiniz.
Kemal Bolat
Kemal Bolat
2020-12-31
Wordpress alanında oldukça bilgili ve tecrübeli bir arkadaş kısa sürede bir çok sorunu halletti beklentimin çok üstünde sonuçlar ile sitemizi düzenledi Çorum web tasarım olarak çok tecrübeli ve rakiplerine göre de çok daha uygun fiyat sundu.
Abdullah Yigit
Abdullah Yigit
2020-12-31
TÜRKİYENİN EN İYİ WEB TASARIM YAPAN YAZILIM ŞİRKETİ SAYIN BEYN SOFT YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN FURKAN TUNAHAN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM YAKLAŞIK 9 HABER SİTESİ YAPTI BİZE ANINDA SAAT KAÇ OLURSA OLSUN ANINDA HİZMET DESTEĞİ VERİYOR. 9 HABER SİTEMİZ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE YAYINDA MUHTEŞEM YAPMASINDAN DOLAYI SİTELERİMİZDEN DOLAYI SAYIN FURKAN TUNAHAN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR. RABBİM NAZARDAN KORUSUN. 2021 YILI BEYNSOFT YILI OLSUN.
Erhan Hızlı
Erhan Hızlı
2020-12-01
Full destek. Tam destek. En kısa zamanda en pratik çözümler. Beynsoft ailesine ve Furkan Tunahan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmaya başladığımızdan beri bütün projelerimizi en hızlı şekilde teslim etti. Piyasada ki rakiplerine göre çok uyguna çalışıyor. Aşağıya son projemiz olan Hastaneler için hazırladığımız Hastane otomasyonuna sahip web sitesinin görsellerini ekliyorum.

Web Sitesi Ne Kadara Yapılır?
Hesaplama tablosu ile ortalama web sitesi kurulum ücretini öğrenebilirsiniz. Fiyatlar isteklerinize ve ek özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen daha net fiyatlar için bizimle iletişim kurunuz!.


Adres: Gülabibey Mahallesi, Kubbeli Caddesi 15/147 Zafer Çarşısı Kat: 3 No: 147 Merkez/Çorum
Telefon: +90542 495 15 14
E-Posta: info@beynsoft.com
Konum:

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amasya Web Tasarım

Kurumsal tasarımlar ile ürünlerinizi müşterilere daha kolay sunabileceğini biz platforma mı ihtiyacınız var? Sizin için istekleriniz doğrultusunda en uygun fiyatlar ile en hızlı şekilde web sitelerinizi oluşturuyoruz. Amasya web tasarım hizmetleri ile istediğiniz dijital kimliğe ulaşmak düşündüğünüzden çok daha kolay. Dijital kimliğinizi oluşturmak için yıllardır ödediğiniz yüklü ücretleri ve çözümsüz kalan destekleri unutun. Sizin için en iyi hizmeti sunan ve 7/24 cep telefonu ile ulaşabileceğiniz bir çalışma ortamı sunuyoruz. Alanında en iyi olduğumuz bir çok hizmeti size sunuyor ve internet üzerinde bilinirliliğinizi arttırmanızda yardımcı oluyoruz. Amasya web sitesi yaptırmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve teklif istemek. Siteniz varsa düzenlemek eğer yoksa sektörünüzü inceleyerek size en uygun taslaklar ile birlikte teklif vermek için sizi bekliyoruz.

Amasya Web Sitesi Yaptırmak Ne Kadar?

Genellikle istenen özelliklere ve fonksiyonlara göre değişiklik gösteren web site fiyatları kurumsal ve küçük çaplı işletmeler için standart fiyatlarda sunulabilmektedir. Bu fiyat genellikle BeynSoft Basit Kurumsal paketinde 499 TL ile başlar ve 999 TL arasında değişmektedir ve şuan aktif olan kampanyalarımıza üst kısımdaki reklam alanından ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek sizin için gerekli olan web sitesini hazırlamamız için bizi bilgilendirebilir ve özel fiyat talep edebilirsiniz. Amasya Web Tasarım alanında ve diğer illerde hizmet verdiğimiz diğer referanslarımız için Neler Yaptık sayfamızı inceleyebilir ve daha önceki yaptığımız işleri görerek fikir edinebilirsiniz.

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.