2022 Wifi Şifre Kırma Yöntemleri

2022 yılının en popüler wifi şifre kırma yöntemlerini ve programlarını sizin için anlattık. Mobil cihazlardan tutun PC’de kullanabileceğiniz wifi kırıcılara kadar bir çok yazılım burada sizin için anlatıldı.

Adres: Gülabibey Mahallesi, Kubbeli Caddesi 15/147 Zafer Çarşısı Kat: 3 No: 147 Merkez/Çorum
Telefon: +90542 495 15 14
E-Posta: info@beynsoft.com
Konum:
2022 Wifi Şifre Kırma Yöntemleri

İnternet sayesinde uzaklar yakın olmaya başlamıştır. Farklı yerlerde de olsak bağlantı kurmak sorun değildi. Türkiye’de internet ilk kez 1990 yılında kullanıldı. Kablolu bağlantı ile gelişme gösteren süreç, wi-fi bağlantısıyla ülkemizde de farklı boyut kazandı. Kablosuz bağlantı anlamına gelen wifi ilk ortaya çıktığı zamanlar lüks iken şimdilerde kullanımı zorunlu ihtiyaçlardan olmayı başardı. Ama internet herkese eşit şekilde sunulamamaktadır. Mali gücü olmayanlar için internete ulaşım zordur. Yem, içme gibi bir ihtiyaç haline gelen internete bağlanmak için geliştirilen en iyi alternatif yöntem wifi şifresi kırma olmuştur.

Yeni WiFi Şifre Kırma Yöntemleri

wifi şifre kırma Uzakları yakın etmek için keşfedilen wi-fi herkesin kullandığı bağlanma yöntemidir. Bazen istemesek de kullandığımız wi-fi ağına sızanlar olmakta veya bizler bir başkasının wifi şifresini kırmak durumunda kalıyoruz. İhtiyacımız olan interneti ulaşmak için kullanılan wi-fi şifre kırma, gelişmiş şifre kırma programları ile sağlanmaktadır. Tüm teknolojik ürünler üzerinden ulaşılması da şifrenin kırılmasını kolaylaştırmaktadır. Windows işletim sistemlerinde yazılan ara kod veya Dumpper isimli program ile kırılabilmektedir. Wifi Surround programı da son günlerde dile getirilen programlardan bir tanesidir.

Android Wifi Şifre Kırma

wifi kırıcıGoogle tarafından mobil cihazlar için üretilmiş ücretsiz işletim sistemidir. Dünyanın en yaygın olarak kullanılan işletim sistemidir. Kapasitesinin küçük olması, kullanımın işlevselliği nedeniyle herkese ulaşmakta ve reklamı yapılabilmektedir. Bu nedenle ücretsiz bir uygulamadır. Andorid üzerinde wifi şifre kırma uygulaması oldukça kolaydır. Kolayca algılanan ağlar, Wifi Garden, Wifislax uygulamarı ile rahatlıkla kırılabilmektedir. Manuel uygulamarla telefonlarda wifi şifresi kırmak mümkün değildir. Uygumalar, yönlendirici özelliğiyle de kullanıcılar kolaylık sağlamaktadır. Ancak kişisel bilgilerinizin çalınmaması için dikkatli olun.

Iphone Şifre Kırma Yöntemleri

WifiIphone telefonlarda kullanılan IOS işletim sistemiyle wi-fi şifresini kırmak oldukça kolaydır. Android tabanlı çalışan şifre kırıcı programlar, IOS üzerinde uyumlu çalışmaktadır. Bu nedenle Android’te izlenen aşamalar IOS’ta da izlenir. Fakat Android işletim sisteminde olduğu gibi, IOS’ta da kişisel bilgilerinizin çalınma riski bulunmaktadır.

Daha fazla görsel: https://tr.pinterest.com/wifi_sifre_kirma/

5/5 - (1 vote)

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir. Fısılda