Buradasınız
Anasayfa > SEO Araçları > Webmaster SEO önerileri & SEO araçları

Webmaster SEO önerileri & SEO araçları

Webmaster SEO önerileri & SEO araçları

webmaster-seo
webmaster-seo

Ücretsiz SEO önerileri

Seo önerileri, başlığı biraz garip gelebilir. Seo öğrenilen nasıl yapılacağı planlanan bir kavramdır. Ama seo mantığını tamamen anladığınızda içerik yazımlarından kendi anlatımından çok kullanıcının aramasına önem vermeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Bunun için “seo önerileri” aramalarında yerimizi almak için başlık olarak bu seçildi.

Eminim her web master için böyle bir yazı oluşturulmuştur. Aslına bakarsanız seo herkese göre değişir. Herkes google’da öne çıkmak diye ifade ederken kimilerine göre site düzeni, kimilerine göre başka birşey. Bize göre seo savaştır.

En başta söylediğim gibi herkes kendi sitesinde SEO nedir, SEO nasıl yapılır, SEO önerileri gibi bir çok sayfa oluşturmuştur. SEO hizmeti bir çok şekilde iç ve dış olarak yapılır bunlarla ilgili bir çok döküman bulabilirsiniz. Bizim konumuz seo nasıl yapılır değil SEO için öneriler.

Bir çok makale var dedik SEO önerileri hakkında. Öncelikle tüm bilgilerimiz hakkında özgün bir makale yazıyoruz. Hayal ederek, sanki bir silahmış gibi düşünerek bir seo makalesi oluşturuyoruz. Sonra bu makaleyi seo önerileri kelimesinde seo araçlarını kullanarak öne çıkaralım.

Bunun için bize neler gerekli ?

Güven, azim ve bağlılık. Bakalım günde belirli  sürelerle çalışarak seo önerileri aramasında bu makaleyi ne kadar yükselte bileceğiz. Eğer düşündüğümüz kadar yükselirse, ve seo savaşını kazanırsak. Sonrasında Seo nasıl yapılır. Seo nedir gibi konuları diğer yazılarda okuyabilirsiniz.

Burda bizim deneyeceğimiz şey, “SEO sadece araçlarmı yoksa bir silahmı. Silah sadece kullanarakmı güç kazandırır yoksa onu sahiplenip bütünleşincemi. ”

Öncelik olarak

SEO Uyumlu Başlıklar;

Makalelerinizi seo uyumlu olarak yazmak için bir kaç öneride bulunalım. Özgün makaleler ve özgün içerikler çok önemlidir. Google yeni verileri sever. Ama asıl önemli olan başlık seçimlerinizin arama sonuçlarıyla uyuşması.

Öyle bir başlık seçmelisinizki kullanıcıların aramalarını tam olarak karşılamalısınız. Örneğin, Android Rom kurulumundan bahsedeceksiniz diyelim. Seçeceğimiz başlıkları düşünelim,

Android Rom Yükleme, Android Rom Nasıl Yüklenir, Android Rom Kurulumu gibi aramalara odaklanarak başlıklar kurabilirsiniz.

SEO uyumlu başlıklar 60 karakteri geçmeyecek şekilde düzenlenmiştir. Yani google aramalarında “…” düşmeyecek şekilde yazıldığında makaleniz tam olarak okunabilir derecede olmaktadır. Bunun için başlıklarınızı kısa ama arama kelimelerine uygun olarak seçmelisiniz.

 

SEO Açıklama Kısmı Nasıl olmalıdır.

Seo için başlıklar gibi açıklama kısmı da belirli standartlarla düzenlenmiştir. Seo uyumu için açıklama kısmında geçecek kısım 160 karakteri geçmeyecektir.

Seo uyumlu, Başlık ve Açıklama Bölümü

Makalelerdeki açıklama kısmı yani site adresimizin altında kalan yazılardaki ilk 160 karakterlik kısmıdır. Bu kısımı otomatik olarak ilk karakterler ile alırken istenirse seo eklentileri ile özel olarak kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Açıklama kısmının özel düzenlenmesi arama kelimelerine uygun şekilde çıkması için tercih edilmektedir.

 

 

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top