SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?
Aralık 23, 2016
5 Adet Anahtar Kelimenize Uygun Backlink
Aralık 27, 2016

Seo Uyumlu 300 Kelime Makale Satın Al

Seo Uyumlu Özgün Makale

Seo hizmetlerinin bilindiği gibi vazgeçilmezleri, olmazsa olmazları özgün makalelerdir. Makale yazımında dikkat edilmesi gereken kurallarla birlikte anahtar kelimelerinize uygun özgün makaleler yazılmaktadır. Bu özgün makaleler sizin sektörünüz ve konunuzla ilgili olarak sizi diğer kopya makalelerden önde tutar ve tanınmanız artmaktadır.

Sitenizde ana sayfa ne kadar ihtişamlı gösterişli olsada her kelimede öne çıkması beklenemez, bu işlemlerde kelimenize uygun makaleler ile önce çıkış sağlanmaktadır. Yani eğer bir tornavida satıyorsanız, siteadı/tornavida-setleri makalesinde öne çıkmaya çalışmalısınız. Burada sayfaların önemi ortaya çıkmıştır. SEO uyumlu özgün makale yazarları sizin sitenizin genel yapısıyla değil seo uygulanacak sayfa ile ilgilenmektedir. Burada teitra mantığıyla site alma makale yaz diyebiliriz. Site adınız ne olursa olsun her konuda makalelerinizle öne çıkma şansınız olabilir. Anahtar kelimenin domain adresi alınmış olasa bile bir çok yöntem ile sizi ona taşıyabiliriz.

300 kelimelik özgün makaleden oluşan toplam 2 anahtar kelimeli makaleler hazırlıyoruz. Bu makaleler sektörünüze uygun araştırmalar sonrasında özenle hazırlanarak seo özellikleriyle yazılmaktadır.

Neden Özgün Makale

Özgün makaleler, sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için ön sıralara çıkmanıza yardımcı olurlar. Bu hizmetler diğer bir çok firmanın yaptığı gibi kopyala yapıştır makalelerin üstüne çıkmanıza ve bilinçsiz yazılan yazıları geçmenize yardımcı olacaktır. Böylelikle üst sıralarda daha fazla kullanıcı ve müşteri kazanmanız hedeflenmiştir. Makalelerin genel özellikleri arasında, akıcı olması, bilgi sunması, ziyaretçilerin cevaplarına hitap etmesi gelmektedir.

Ziyaretçiler arama motorlarına sürekli sorular sorarlar. Seo makaleleri de bunlara karşılık cevap olarak yazılmaktadır. Bir bilgiyi verirken soruya göre verilmelidir. Basit şekilde anlatmak gerekirse

Düz bir şekilde, Başlat> Bilgisayar kapat yazısı bilgisayar nasıl kapatılır sorusuna cevap değildir.

 

Makale Satın Alma & Fiyat İstemek için Facebook üzerinden iletişim kurunuz.

 

1 Comment

  1. Cumhur gülçiçek dedi ki:

    Merhaba makale satın almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.