E-Ticaret Sitesi
Mayıs 21, 2017
Temel Web Tasarım Dilleri
Haziran 16, 2017
Kafe ve Restoran – Kolay Kurulum Hazır Site

Hazır Kafe Scripti

WordPress tabanlı olarak tamamen Kafe ve Restoran Sitesi tasarımı olarak düzenlenmiş. Güvenlik ve SEO eklentileri ile full oluşturulmuş bir sistemdir. Üzerindeki düzenlemeleri basit bir şekilde yaparak kendinize ürün kategorileri oluşturarak kolayca ürünler ekleyebilir. Görsel resimleri düzenleyebilir. Hakkınızda ve Referanslarınızı kolayca yapabileceğiniz şekilde ayarlanmıştır.

Özel bir bilgi gerektirmez, kurulum ve tanıtım videolarını izleyerek kendiniz tamamen site üzerinde bir hakimiyet kurabilirsiniz. Genel taslak olarak bir çok kafe ve restoranlar için uyumlu hale getirilmiştir. Ürünlerin eklenmesi online katalog olarak gösterilmektedir. E ticaret sistemine uygundur ama genellikle firmalar tarafından uygun görülmemektedir.  İsteğe bağlı olarak bunu ayarlamanız ve ürünler listesini wordpress e ticaret eklentisi woocommerce ile listelemeniz mümkündür.

Kolay Kurulum

Detaylı video anlatımları ile kolay kurulum için düzenlenmiş hazır script ile bir kaç ayar sonrasında genel şablon sitenizde hazır olacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece kendinize göre özelleştirmeniz ve ürünlerinizi düzenlemenizdir.

Script Şablon Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.