BEYNSOFT WEB TASARIM HİZMETLERİ


BeynSoft en başta bir webmaster platformu olarak tasarlandı ve bir çok projenin zirve’si olarak düşünüldü. Daha sonrasında paketin bütün tarafı onun sayesinde oluşturulacaktı. Daha öncesinde oluşturulan ve hâla devam eden bir çok kurumsal ve bireysel çalışma BeynSoft Web Tasarım olarak yürütülmektedir. 03.10.2015 tarihinde oluşturulmuş ve karşısına bir çok zorluk çıkarak ilerlemeye devam etmektedir. Asıl hedef kitlesi kurumsal kesim olmadığı için hiç bir zaman hızlı gitme amacı olmamıştır. Ama her zaman orada, büyük olarak bilinenlerinde üstünde. Zirve’de merak edilen bir hedef olarak kalacaktır. Büyük oyuncular, bizim gözümüzde büyük web tasarım firmaları değildir. Büyük olmak anahtar kelimeniz de zirveye çıkmaktır. BeynSoft Web Tasarım kurulduğundan beridir hep aynı mantıkta tek bir hedefle zirveye yerleşmek için ilerlemiştir. Kişisel olarak projelerin oluşturulması ve yönetilmesi için Avcı Çukuru inziva bölgesi olarak seçilmiştir.


Yenilikçi Bakış Açısı

Herkese uygun içerik

Tüm cihazlarda tam performanslı şekilde çalışan tasarımlar ile cihaz uyumluluğu, görsel ve müşteri beğenisi odaklı tasarımlar sunuyoruz.

Hızlı Kurulum

Hazır şablonların sektörek dönüşümleri düşündüğünüzden bile daha hızlı. Sablona uygun şekilde içeriklerinizi ne kadar hızlı gönderirseniz o kadar hızlı şekilde kurulumunuz gerçekleştirilir. Çoğu zaman aynı gün teslim edilir.