Çorum Web Tasarım

İşletmenizi daha büyük kitlelere taşımak için şehrinizdeki insanlardan çok daha uzaklara gitmenize gerek yok, günümüz dijital dünyasında her sektör için bir pasta payı bulunmaktadır. Çorum web tasarım hizmetleri ile sizin için dijital kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Harun Şamil Mert
Harun Şamil Mert
2022-12-01
Kesinlik Tavsiye Edebileceğim Karakterde İlgili Bir İnsan Yapılan Web Tasarım İşlerimizde Bizi Çok Memnun Bırakmıştır. İlginize Teşekkürler FURKAN BEY
Hakan Kılınç
Hakan Kılınç
2022-12-01
Oto cam firmamız için Web sitesi yaptırdık kısa sürede teslim ettiler ve çok ilgililer
Tour Book In Turkey
Tour Book In Turkey
2021-03-27
Aldıkları parayı sonuna kadar hakeden bir firma. Sitem ile alakalı problemleri bir bir çözdüler. Çok teşekkür ederim.
Süleyman Arsln
Süleyman Arsln
2021-01-13
Aklınızdakileri Anlayıp Sanal Ortama Yansıtabilen ,,, Doğru Çözüm Noktası ,,, Yıllardır Çalıştığımız Bir Firma Hiç Bir Zaman Emeğinden Fazlasını İstemeyip ,,, Başarı Odaklı Çalışan ,,Başarılarınız İçin İlk Adım ... Kalite Güven ve Başarı
Batın Bakırkalay
Batın Bakırkalay
2021-01-12
Temiz iş yaptılar. Tüm sorularıma yılmadan cevap verdikleri için 5 yıldızı hak ediyor. Teşekkürler
Burak Aydoğan
Burak Aydoğan
2021-01-10
Çorum'da Seo ve Web tasarım hizmeti veren şirketler arasında en iyilerinden birisiniz.
Kemal Bolat
Kemal Bolat
2020-12-31
Wordpress alanında oldukça bilgili ve tecrübeli bir arkadaş kısa sürede bir çok sorunu halletti beklentimin çok üstünde sonuçlar ile sitemizi düzenledi Çorum web tasarım olarak çok tecrübeli ve rakiplerine göre de çok daha uygun fiyat sundu.
Abdullah Yigit
Abdullah Yigit
2020-12-31
TÜRKİYENİN EN İYİ WEB TASARIM YAPAN YAZILIM ŞİRKETİ SAYIN BEYN SOFT YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN FURKAN TUNAHAN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM YAKLAŞIK 9 HABER SİTESİ YAPTI BİZE ANINDA SAAT KAÇ OLURSA OLSUN ANINDA HİZMET DESTEĞİ VERİYOR. 9 HABER SİTEMİZ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE YAYINDA MUHTEŞEM YAPMASINDAN DOLAYI SİTELERİMİZDEN DOLAYI SAYIN FURKAN TUNAHAN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR. RABBİM NAZARDAN KORUSUN. 2021 YILI BEYNSOFT YILI OLSUN.
Erhan Hızlı
Erhan Hızlı
2020-12-01
Full destek. Tam destek. En kısa zamanda en pratik çözümler. Beynsoft ailesine ve Furkan Tunahan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmaya başladığımızdan beri bütün projelerimizi en hızlı şekilde teslim etti. Piyasada ki rakiplerine göre çok uyguna çalışıyor. Aşağıya son projemiz olan Hastaneler için hazırladığımız Hastane otomasyonuna sahip web sitesinin görsellerini ekliyorum.

Web Sitesi Ne Kadara Yapılır?
Hesaplama tablosu ile ortalama web sitesi kurulum ücretini öğrenebilirsiniz. Fiyatlar isteklerinize ve ek özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen daha net fiyatlar için bizimle iletişim kurunuz!.


Dijital kimliğinizi oluşturmanın size katacağı yeniliklerden ve dijital pazarda yerinizi oluşturarak nasıl daha fazla müşteriye ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Çorum web tasarım hizmetleri ile bulunduğunuz şehir içerisindeki müşterilerinizden çok daha fazlasına web siteniz aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi firmanızın prestijini de arttırabilirsiniz.

Web sitesi türü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren kurulum fiyatları kurumsal web siteleri için 1.300TL ile 2.000TL arasında değişmektedir.

Web sitesi kurulumu için ödenen ücret sadece bir kez ödenmektedir. Sonrasında sitenizi istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Sürekli ödemeniz gereken ücretler satın almış olduğunuz alan adınız ve web sitenize bağlı hosting paketleridir. Bu hizmetler bizim tarafımızdan takip edilebileceği gibi kendiniz de kontrol edebilirsiniz ve yıllık olarak düzenli şekilde ödenmesi gerekmektedir.

Kurumsal siteler firmalar tarafından istenen bilgiler tarafımıza ulaştıktan sonra 1 gün içerisinde kurulum aşamalarına başlanmaktadır. Yaklaşık olarak 1 ila 3 hafta arasında web siteniz yayına hazır hale gelmektedir.

Referanslarımız arasında olan Türkiye geneli ve Çorum içerisi müşterilerimize hazırlamış olduğumuz web site projelerine “Neler yaptık!.” sayfasından ulaşabilirsiniz. Size fikir oluşturabilecek bir kaç örneği aşağıya yinede bırakıyoruz 🙂

Referanslarımız arasında olan Türkiye geneli ve Çorum içerisi müşterilerimize hazırlamış olduğumuz web site projelerine “Neler yaptık!.” sayfasından ulaşabilirsiniz. Size fikir oluşturabilecek bir kaç örneği aşağıya yinede bırakıyoruz 🙂

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Adres: Gülabibey Mahallesi, Kubbeli Caddesi 15/147 Zafer Çarşısı Kat: 3 No: 147 Merkez/Çorum
Telefon: +90542 495 15 14
E-Posta: info@beynsoft.com
Konum:

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çorum Web Tasarım

Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz yüzlerce referans projemiz ile sizlerede hizmet vermek için hazırlanıyoruz. Bir çok sektöre özel olarak hazırladığımız onlarca tasarım ile Haber siteleri, kurumsal web siteleri, e ticaret siteleri, blog ve ürün tanıtım gibi bir çok farklı kategoride web siteleri hazırladık. Çorum web tasarım alanında da sektörel çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Sizde dijital kimliğinizi dünyaya en uygun fiyatlarla duyurmak istemez misiniz?

Çorum Web Tasarım Yaptırmak Size Ne Kazandırır?

Çorum kurumsal siteBir çok alanda size ulaşıyor olabilirler, rehber sitelerinde telefon numaralarınız olabilir ama size ait bir sitede kendinizi tanıtmaktan daha özgür olabileceğiniz hiç bir platform yoktur. Kendinizi sade ve etkili bir şekilde tanıtmak istiyorsanız bunu Facebook, Instagram veya Rehber sitelerinde yer alarak bunu başaramazsınız.

Bu iletişim yolları sadece size zaten ulaşacak insanların sizi bulmasıdır. Daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşmak için önünüzden çok daha uzak bir yere bakmalısınız. Bunun için Çorum web tasarım çalışmalarında en uygun fiyatlar ile firmaların kendi web sitelerini oluşturmaya teşvik etmeyi planlıyoruz.

Çorum Web Site Tasarım Çalışmalarımız!.

Çorum Web Tasarım

Web tasarım hizmeti sunduğumuz firmalarımızdan bir kaçını sizin için listeliyoruz. Farklı sektörlerde hazırlanan özgün web site tasarımları ile SEO uyumlu tasarımlar sayesinde kısa zamanda rakiplerine oranla çok daha iyi konumda olan bu firmalar arasında sizde yerinizi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çorumda Web Site Tasarımı yaptırmak ne kadar?

Çorum Kurumsal Web TasarımKullanım amaçlarına göre farklılık gösteren bir çok farklı web sitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda web sitesinin hizmet verilen sektör, web sitesi kullanım amacı, hangi fonksiyonları barındıracağı web site fiyatlarını etkileyen en büyük etkenler arasında yer almaktadır. 500 TL gibi çok cüzi rakamlara blog siteleri ve tek sayfa siteler kurulurken 5.000 TL – 10.000 TL arasında özel tasarım e ticaret web sitelerinin fiyatları bulunmaktadır. Genel müşterilerine hizmet veren kurumsal siteler için Standart paketimiz ile müşterilerinize ürünlerinizden bahsedebilir, verdiğiniz hizmetleri anlatabilir, en şık ve hızlı şekilde mobil uyum özellikleri ile firmanızı tanıtabileceğiniz kurumsal web sitelerini 1.300 TL ile 2.000 TL fiyatları arasında sunmaktayız. Sizi dijital dünyada en iyi şekilde yansıtacak web sitenizi Çorum web tasarım kampanyasından yararlanarak oluşturabilirsiniz!.

 

Sektörünüze Uygun Web Siteleri En Uygun Fiyatlarla Hazırlıyoruz!.

SEO uyumlu web sitesiİhtiyacınız olan web siteleri için çok yüksek fiyatlar ödemek istemiyor musunuz? Sektörünüze en uygun SEO uyumlu web sitelerini en kısa zamanda en uygun fiyatlar ile hazırlıyoruz. Kullanımı kolay admin paneliniz ile web sitenize limitleriniz olmadan istediğiniz kadar görsel ve sayfalar, yazılar ekleyebilirsiniz.

Web site tasarımınızı logonuza marka renklerinize uygun şekilde sizi ve sektörünüzü en iyi yansıtacak şekilde hazırlıyoruz ve müşterilerinizin sizi dijital dünyada daha kolay tanıyabileceği ve hizmetlerinizi görebileceği şekilde dijital kimliğinizi oluşturuyoruz.

 

Neden WordPress Altyapısını Kullanıyoruz?

Dünya genelinde binlerce geliştiricinin sürekli olarak güncellediği ve milyonlarca web sitesinin temelini oluşturan WordPress, geliştirilebilir ve güncel teknolojileri en kolay şekilde entegre edebildiğimiz platformdur. Bu nedenle Çorum web tasarım ve web sitesi çalışmalarımızın büyük oranı wordpress altyapısı kullanılarak yapılmıştır.

Müşterilerimizin web sitelerini en uyumlu ve sektöre özel görsellikte kısa sürede sunmaya önem veriyoruz. WordPress altyapısını kullanarak admin panelleri baştan yazmak yerine çok daha kısa sürede yapım aşamasına geçebilir hale geliyoruz. Böylelikle teslim süremiz ve müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Web site tasarımı

Çorum Web Site Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web sitelerinin ortalama fiyatları istenilen özellikler ve site üzerindeki fonksiyonlara göre değişmektedir. Kurumsal web siteleri genellikle tasarım olarak farklı olsalarda işleyiş ve içerik bakımından aynıdır. Ama E-ticaret siteleri gibi kapsamlı web tasarım örnekleri içerik bakımından çok daha fazla ve arttırılabilir özellikler barındırdığı için tam olarak bir fiyat vermek maalesef mümkün değildir.

Üst kısımdaki hesaplama tablosundan ortalama bir web sitesinin fiyatını hesaplayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve Çorum web sitesi tasarımı hakkında fiyat almak için bizimle işetişim kurabilirsiniz.

Web sitelerinde barınmakta olan fotoğraflar, sayfalar, blog yazıları veya benzer özellikler bir çok pakette limitli veya sınırsız olarak ek özellikmiş gibi tanımlanabilir. Bu tür içerikler bir web sitesinin temel özellikleri arasında yer almamaktadır. Günümüz web sitelerinin çoğu hosting/sunucu kaynaklarının tümünü kullanana kadar içerik yüklemesine izin vermektedir. Sınırsız blog yazısı eklemenize izin vermek web sitesi tasarım ücretini arttıran bir özellik değildir.

WordPress için Ücretsiz Hosting Kullanımı

Şüphesiz güncelliğini en çok koruyan ve geliştiricileri sayesinde sektörün en iyi yazılımlarından olan WordPress dünya geneline milyonlarca web sitesinin temelini oluşturuyor. Google algoritmalarını en yakından takip eden SEO eklentilerinin otomatik olarak güncellenmesi web site sahiplerini büyük oranda rahatlatıyor. Ama web sitesi nasıl barınmalı? Google cloud profesyonellik isteyen ve kendi sunucumu kendim yönetirim diyenler için wordpress cloud hosting hizmeti veriyor.

Diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için BeynSoft‘u inceleyebilirsiniz!

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.