Çorum Bilgisayar Teknik Servis

Teknik servis ve Bilgisayar tamir yedek parça tamiri gibi durumlarda hizmetinizdeyiz. Geniş bayii portföyümüz ile Türkiye’nin 4 bir tarafından parça temini ve gönderim seçenekleri sunulmaktadır.

Teknik Servis, Çorum konumuna gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şu anki konumundan Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi alabilirsin.

Harita üzerinde ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs ve tren tarifelerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Çorum Bilgisayar Teknik Servis nerede ve nasıl gidilir tam olarak öğren.

Çorum Bilgisayar Teknik Servis konumuna giderken Moovit’in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi’ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır – sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok.

Teknik Servis

Çorum Bilgisayar Casper Bilgisayar Yetkili servisi olarak garanti kapsamında veya garanti kapsamında olmayan ürünlerinizin teknik servis hizmetini vermektedir.
Çorum bilgisayar Bilgisayar olarak Casper ürünlerini dışında marka bağımsız teknik servis hizmeti de verilmektedir.