Buradasınız
Anasayfa > Backlink > 5 Adet Anahtar Kelimenize Uygun Backlink

5 Adet Anahtar Kelimenize Uygun Backlink

5 Adet Anahtar Kelimenize Uygun Backlink

SEO için backlink nedir ?

Bir site için backlink, sizden daha bilgili, daha tanınmış veya daha popüler bir insanın size referans olması gibidir. Sitelerimizde bizlere benzer. Daha popüler bir siteden backlink alarak bir çok referans ile odak noktası haline geliriz. Seo yapmak için backlink inşaasını dikkatli ve bilinçli olarak yapmalıyız ve her siteden backlink almanın yararlı olur mantığını kafamızdan çıkarmalıyız. Her yerde adınızı duyurmak bazen iyi değildir.

Anahtar Kelime Backlink

Backlinkleri alırken bir site size referans olur dedik. Bu referans olma işlemi sırasında link paylaşımları yapılarak referans site olunur. Link paylaşımlarında anahtar kelimeye odaklı şekilde linkler verilmelidir. Mesela odak noktamız, anahtar kelimemiz. Hediyelik eşyalar, linklerimizi hediyelik eşyalar kelimesine verdiğimizde anahtar kelime odaklı backlink almış oluruz. Yani google botları ziyaretler sırasında, hediyelik eşyalar için bizim sitemizi referans göstermiş olunduğunu anlar. Hediyelik eşyalar burada mantığıyla ilerler.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top